Holding Educational Courses

دادپرور با بهره مندی از بستری مساعد و با استفاده از ابزارهای بروز، با همکاری متخصصان مجرب، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی می نماید.
همچنین، با فراهم آوردن بسترهای مناسب، و در اختیار گذاشتن ابزارهای مورد نیاز، آماده همکاری با افراد حقیقی و حقوقی، جهت برگزاری دوره های آموزشی شان می باشد.
مرکز آموزش های آنلاین دادپرور یکی از پیشرفته ترین و پر امکانات ترین سیستم های مدیریت آموزش آنلاین موجود می باشد که با در برداشتن افزونه های کاربردی مختلف، امکانات فراوانی را در اختیار برگزار کننده گان دوره های آموزشی می گذارد.

درمورد سیستم مدیریت آموزش آنلاین دادپرور بیشتر بدانید

Holding Educational Courses Experts and Experienced lawyers, arbitrators, and professors teach you and whoever you want, all about law and insurance. Learn more, and speed up your business growth. Say goodbye to old-school methods Dadparvar's main goal is to provide services which are the combination of law and technology. This applies to educational services as well.
امروزه با گسترش فعالیت ها، و بزرگتر شدن مجموعه ها، نیاز به آموزش نیروی متخصص بیش از پیش حس می شود. برای همین منظور، موسسات و شرکت ها، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی می کنند. اما مشکل به همین جا ختم نمی شود. یکی از مشکلات مهم این شرکت ها و موسسات، نبود امکانات کافی برای برگزاری دوره ها، و یا عدم دسترسی به همه پرسنل جهت شرکت در این دوره ها می باشد.
برای این منظور، برخی از این موسسات شروع به همکاری با شرکت ها یا موسساتی می کنند که تخصص شان برگزاری دوره های آنلاین یا مجازی ست.
اما آیا این پایان ماجراست؟ قطعا خیر! این موضوع تازه شروع ماجراست. پس از شروع این همکاری، و یا حتی کمی قبل از آن، مشکلاتی مثل عدم تخصص، عدم آشنایی با این سیستم ها، نداشتن اطلاعات کافی فنی در این زمینه ها، نداشتن تصور درست از امکانات مورد نیاز، عدم پیش بینی مالی یا پیش بینی اشتباه مسائل مالی پیرامون این موضوع هزینه بالا، نیاز به پرنسل متخصص تمام وقت برای نگهداری و بروزرسانی و بسیاری موارد دیگر دامن گیر این شرکت ها و موسسات می شود.
با وجود تمام این مشکلات، گاهی موسسات و شرکت ها همکاری خود را با این مراکز شروع می کنند. اما با گذشت زمان با مشکلاتی مثل ضعف در برگزاری، محدودیت شرکت کننده، نبود برخی امکانات خاص مورد نیاز و چند مسئله دیگر مواجه می شوند.
دادپرور با به کارگیری آخرین ابزارهای موجود و با رعایت استانداردها، سعی در ارائه خدمات در بالاترین سطح ممکن دارد. کادر متخصص دادپرور و همچنین حضور خود دادپرور در این مسیر، ارتباط و شناخت نیازها را ساده تر کرده و همکاری را مفیدتر می کند.
برگزاری دوره آموزشی شما

Lawyers and Arbitrators Experienced lawyers and arbitrators in Dadparvar are ready to work on your lawsuits! Expertise and Experience Nowadays, one person can't be expert in all fields. Not one single key can open any lock. In Dadparvar, we have an expert for each field. We believe in experience and expertiese.

Lawyers and Arbitrators

با گسترش روابط تجاری و با شکل گیری اشکال مختلف ارتباطات حقوقی، افزایش احتمال بروز اختلافات حقیقتی گریز ناپذیر است.
امروزه با افزایش روز افزون تعاملات، صرف وقت زیاد برای حل و فصل اختلافات توجیه چندانی ندارد. بهمین منظور، در دنیای امروزی، تجارت ها به داوری بیش از سایر روش های حل و فصل اختلافات روی آورده اند.
همچنین، تکیه به کادری غیر متخصص برای رسیدگی به امور، اگر اختلافات را بیشتر نکند، تاثیر چندان مفیدی در تسریع حل و فصل اختلافات نخواهد داشت.
دادپرور با کادری مجرب و متخصص در هر امر، سعی در ارائه خدمات در بالاترین سطح ممکن دارد.

از قسمت «درباره ما»، با تخصص حقوقی پرسنل دادپرور آشنا شوید
باور غلطی که در بسیاری امور رایج است، و حقوق نیز از امر استثنا نشده، نگاه عامیانه به امور تخصصی ست. در دنیای امروزی، هر موضوعی، تخصص خاص خودش را دارد و هر شخصی تا حدودی می تواند در یک موضوع دانش کافی کسب کرده و به اصطلاح متخصص شود. یک دانشجوی حقوق با اخذ مدرک کارشناسی و شرکت در آزمون وکالت و پذیرش در آن، به جمع وکلا می پیوندد، اما هر وکیلی مناسب وکالت در هر زمینه و تمام موضوعات حقوقی نیست.

وکلا با سالها وکالت و همچنین ادامه تحصیلات در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری سعی در کسب تجربه و دانش بیشتر در زمینه های تخصصی دیگر حقوق می کنند و در نهایت تبدیل به یک وکیل متخصص در یک یا چند زمینه خاص می شوند.

در نتیجه، چنانچه قصد همکاری با وکیل و یا داور برای حل و فصل اختلافات تان دارید، بهترین کار این است که وکیل یا داور متخصص موضوع تان را بیابید. و به عناوینی چون «متخصص در همه امور حقوقی و کیفری» و یا «وکیل متخصص در تمام موضوعات» روی کارت وکلا و یا سایت ها که تنها جنبه تبلیغاتی و شعار دارد و تحت هیچ شرایطی حقیقت ندارند توجه نکنید.

دادپرور متشکل از کادری متخصص در امور متخلف، و با آمادگی همکاری با متخصصان سایر موضوعات، سعی در ارائه خدمات در بالاترین سطح و دقیق ترین وضع به جامعه دارد.
تماس با دپارتمان حقوقی دادپرور

Consultation and Contracting

امروزه قراردادها، از تجارت های خرد گرفته تا کلان، حرف اول و آخر را زده و تعیین کننده منافع طرفین می باشد. هر اشتباهی در قراردادنویسی، هرچقدر هم که کوچک باشد، عواقب جبران ناپذیری ممکن است در پی داشته باشد.
از این روست که در گرایش های نوین و پیشرفته حقوق، واحد های مختلفی در مقاطع بالاتر مثل کارشناسی ارشد و دکتری تحت عنوان قراردادها در نظر گرفته شده است.
پیش از عقد قرارداد، گرفتن مشاوره از متخصصان مجرب می تواند بسیاری از مشکلات احتمالی را از پیش رو برداشته و چنانچه در مسیر عقد قرارداد با متخصصان امور قراردادنویسی همراه شوید، رویارویی با مشکلات مزبور می تواند به صفر برسد.

از قسمت «درباره ما»، با تخصص پرسنل دادپرور آشنا شوید

Contracting One of the main reason for disputes in small to large businesses is the Contract. The content of the contract is the most important part of the business and any mistake can result in arising disputes. With years of experience, experts in Dadparvar can help you write the contracts professionally. Consultation Use experts and professionals' experiences and knowledge before you do anything. In Dadparvar, experts in different fields of law and insurance are ready to consult you. Let's work together on your business, to decrease the problems and speed up the growth.
گاهی پیش می آید که افراد در زمینه هایی فعالیت دارند و پس از کمی پیشرفت، تصمیم به برداشتن قدم های بزرگتر و کسب سود بیشتر می گیرند. تا این بخش مشکلی وجود ندارد، اما مشکل جایی بروز می دهد که این افراد تصور می کنند که چون مدتی در آن کار بوده اند، تجربه کافی در همه زمینه های مربوط به کار را دارند و لذا مستقیما وارد رایزنی ها و عقد قرارداد می شوند.

در بسیاری موارد مشاهده شده که این قدامات سرخود و عدم بهره مندی از تخصص مشاوران و یا عدم استفاده از دانش متخصصان قراردادنویسی، باعث شده که پس از گذشت مدتی، اختلافات دامن گیر طرفین قرارداد شده و بعضا ضررهای جبران ناپذیری را تحمیل کرده است.

کادر متخصص و مجرب دادپرور در زمینه مشاوره و همچنین قراردادنویسی آماده همکاری با اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه های مختلف بوده و با بهره مندی از دانش روز و تجربه کاری طولانی، سعی در ایجاد آسودگی خاطر در شما و موفقیت در قراردادها را برای شما دارد.
ارتباط با مشاورین و متخصصان قراردادنویسی دادپرور

Development One of the main problems with pure IT companies is that they only have IT experts. So, when you ask them a combined service (e.g legal app), although they perfectly can develop the service, when you start using it, you see it lacks lots of must-have features of your field. In Dadparvar, when talking about technology, we focus on just one market: Legal Society! So, we use our knowledge and experience to bring the best service in this field. Support and Consultation Development is just the beginning. The main part of these kinds of services is maintenance. Update, upgrade, debugging, teaching, and consultation is other parts of the support that is needed to get the most out of the service. Dadparvar will stay with you until whenever you need.

IT and Other Services

این روزها اکثر اشخاص، در پی ایجاد محتوایی مدرن برای معرفی خود یا حرفه خود هستند. سایت ها، رسانه ها، نرم افزارها و … از جمله این موارد هستند.
اما مشکلی که اکثرا این افراد با آن مواجه هستند، عدم آشنایی شرکت طراح و توسعه دهنده از مسائل تخصصی و نیازهای خاص این افراد است. البته خرده ای هم نمی توان گرفت. طبیعی ست که شرکتی که در زمینه برنامه نویسی و یا طراحی فعالیت دارد، دانش و تخصص در زمینه حقوق و یا بیمه و سایر مسائل تخصصی دیگر نداشته باشد.
همین مشکلات، باعث کندی روند پیشرفت و اکثرا عدم رضایت مشتری در پایان کار می شود.

ایده ای دارید؟ با ما در تماس باشید!
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که تصمیم گرفته باشید برای معرفی بهتر خود یا کارتان، نرم افزاری (مثلا برای سیستم عامل اندروید) بسازید. اما نه دانش کافی در این زمینه داشته اید و نه ابزارهای مورد نیازش را. لذا تصمیم گرفته اید کار را به یک شرکت متخصص بسپارید. با کمی جستجو در گوگل به چند سایت برخورد کردید و در نهایت یکی را انتخاب کرده اید. در ابتدای همکاری همه چیز خوب بوده اما با گذشت زمان و نزدیک شدن به پایان کار، مشاهده کرده اید که چیزی که در ذهن شما بوده بکلی با چیزی که ارائه شده فرق داشته است.

در برخی موارد نیز پس از در میان گذاشتن مشکلات، شرکت توسعه دهنده یا بازهم دقیقا متوجه موضوع مربوطه آنطور که باید نمی شود و یا اینکه برای ادامه کار، درخواست افزایش مبلغ قرارداد را دارد. و این چیزی بجز از دست دادن سرمایه مالی و زمانی و روانی نیست.

دادپرور با همکاری با متخصصان برنامه نویسی مجرب و با حضور کادر حقوقی و بیمه ای، و همچنین با فعالیت خود در این زمینه ها برای خود دادپرور، بسیاری از این مشکلات را موضوعا رفع کرده و با توجه به تجربه کافی تخصص در این زمینه، کار را برای ادامه کار راحت کرده است.
تماس با دپارتمان انفورماتیک دادپرور